PRODUKCE

CO MŮŽEME NABÍDNOUT?

S námi se stane každý event nezapomenutelný!

NA MÍRU OD A PO Z

Poskytujeme kompletní event management – od počátečního plánování až po dokonalou realizaci vaší akce. Naši specialisté na eventy se starají o každý detail, abychom přetvořili vaši vizi do realitě.

CATERING

Zajistíme cateringové služby, které splní i ty nejnáročnější chutě – od lehkých občerstvení až po luxusní gurmánské menu připravené na míru vašim požadavkům pro jakoukoliv příležitost.

PROGRAM

Naše eventové služby zahrnují hudební a zábavní programy na klíč – od živých kapel, DJů a tanečních vystoupení až po originální umělecká vystoupení, která oživí vaši akci a zanechají v hostech nezapomenutelný dojem.

SVĚTELNÁ A ZVUKOVÁ TECHNIKA

Zajistíme profesionální světelnou a zvukovou techniku, která promění váš event v nezapomenutelný zážitek. Veškeré vybavení je špičkové a přizpůsobíme ho tak, aby dokonale ladilo s tématem a atmosférou vaší akce.

VÝZDOBA

Poskytujeme kreativní a na míru vytvořenou výzdobu pro všechny typy akcí. Naši designéři vám pomohou navrhnout dekorace, které oživí váš prostor a zanechají v hostech trvalý dojem.

DO KAŽDÉHO EVENTU VKLÁDÁME SRDCE

Naše produkční agentura klade důraz na osobní přístup a originalitu. S vášní pro detail a inovaci vytváříme jedinečné eventy, které zanechají dlouhotrvající vzpomínky. Přistupujeme k organizaci každého eventu s plným nasazením a srdcem, abychom překonali vaše očekávání.

PORTFOLIO AKCÍ

IMG_4737.tif tiff.tif final

S námi jste vidět !

INFORMACE

Copyright © Plus Production Prague s.r.o. 2024. Všechna práva vyhrazena.